Wyjątkowa willa w Hiszpani

Do wykończenia tego imponującego domu rodzinnego zlokalizowanego na hiszpańskim wybrzeżu Costa del Sol zatrudniono holenderską firmę architektoniczną 123DV.

Szczegóły realizacji

Lokalizacja:

Marbella, Hiszpania

Użyty Materiał:

HIMACS Alpine White S028

Projekt:

123DV

Kuchnia połączona ze środowiskiem naturalnym z przepięknym widokiem na basen może poszczycić się imponującą wyspą centralną o geometrycznym wzorze, wykonaną z HIMACS. We wnętrzu dominuje nowoczesna estetyka, w której dominującym kolorem są białe meble i ściany, aby podkreślić jego jasność i przestronność. Użycie drewna na niektórych podświetlanych ścianach kontrastuje z bielą, podobnie jak schody w korytarzu, gdzie projektanci wnętrz wybrali kawowy odcień, aby dodać pomieszczeniu ciepła.              

W kuchni króluje centralna wyspa, wykonana z HIMACS przez holenderskiego eksperta Culimaat. Wymiary i geometryczny kształt podkreślają nowoczesną, luksusową estetykę domu. „Główną atrakcją jest niewątpliwie wyspa kuchenna wykonana z HIMACS, wytrzymałego materiału najwyższej jakości. Jego trójkątny kształt sprawia, że ​​stanowi idealne połączenie ściany ze szklaną fasadą” – wyjaśnia 123DV.              

Dzięki zlewowi i ceramicznej płycie kuchennej płynnie osadzonymi w konstrukcji ta wyspa kuchenna stanowi idealne połączenie designu i wygody, z wieloma ukrytymi opcjami przechowywania. Solid Surface HIMACS, był idealnym wyborem dla tej przestrzeni, gwarantując maksymalną higienę i bezpieczeństwo przy wyjątkowym wyglądzie. Ponieważ kuchnia to miejsce, w którym ma się do czynienia z żywnością i gdzie higiena jest najważniejsza, bezspoinowe powierzchnie HIMACS zapobiegają rozprzestrzenianiu się zarazków, wirusów i bakterii, są również nieprzepuszczalne dla wody i chemikaliów, odporne na ciepło i bardzo trwałe.