Kawiarnia w Glasgow

Ten dawny bank na przedmieściach Glasgow został przekształcony w bar espresso i elastyczną przestrzeń do pracy.

Szczegóły realizacji

Lokalizacja:

Glasgow

Użyty materiał:

HIMACS in Intense Ultra Dark Grey S924U

Projekt:

Technique Architecture & Design

Projektanci- Technique Architecture& Design korzystają z HIMACS w kolorze Intense Ultra Dark Grey na blatach i powierzchniach poziomych, materiale idealnie uzupełniającym bogaty i intensywny smak samej kawy. Kontrast ciemnoszarych powierzchni z naturalnym pięknem drewna tworzy ciepłą i zachęcającą przestrzeń.

             

Założenia architektów Technique obejmowały także salę degustacyjną i przestrzeń biurową,  którą wyposażono w blaty HIMACS w kolorze Intense Ultra Dark Grey. Dzięki HIMACS wykorzystanemu przez Silo Design &Build i inżynierii konstrukcyjnej wykonanej przez Design Engineering Workshop, projekt jest doskonałym przykładem tego, jak HIMACS może ulepszyć każdą przestrzeń handlową lub siedzibę firmy.

HIMACS Intense Ultra łączy technologię intensywnego koloru z ultratermoformowaniem. Ciemne kolory są bardziej intensywne i bardziej odporne, a mniej widocznych zadrapań idealnie odpowiada potrzebom  powierzchni handlowych i elastycznych miejsc pracy. Formuła Intense Ultra zapewnia spójność koloru podczas i po obróbce, a także pozwala na bardzo mały promień wewnętrzny, do 6 mm, prawie bez efektu wybielania.

 

Dzięki swojej elastyczności i wyjątkowym właściwościom HIMACS jest idealnym wyborem do pomieszczeń biznesowych, biur i centrali. HIMACS jest wytrzymały, trwały i ognioodporny, a także wyjątkowo higieniczny i odporny na zużycie, zarysowania, plamy i promieniowanie UV. Jego nieporowata powierzchnia sprawia, że ​​jest niezwykle łatwy w czyszczeniu, a właściwości termoformowania umożliwiają kształtowanie go w dowolną formę i rozmiar. Brak widocznych spojeń zapewnia również estetyczne wykończenie, które zapobiega gromadzeniu się brudu, bakterii i wirusów napowierzchni.