Profesjonalizm z ponad 20-letnim doświadczeniem - co oferuje Patron-Bis?

przykład realizacji firmy Patron-Bis

W Patron-Bis zajmujemy się sprzedażą laminatów HPL, płyt HPL, płyt meblowych, parapetów oraz blatów roboczych kluczowych producentów w branży. Co znajduje się w naszym asortymencie? Na które produkty warto zwrócić uwagę? Dowiedz się więcej na temat naszej firmy oraz produktów, które oferujemy.

Kim jesteśmy?

Początki naszej dzielności to koniec lat 90’, kiedy to rozpoczęliśmy dystrybucję wysokociśnieniowych laminatów HPL. Od ponad 20 lat zajmujemy się sprowadzaniem materiałów budowlanych i wykończeniowych renomowanych producentów, dzięki czemu nasi klienci mogą realizować swoje projekty na najwyższym poziomie, bez względu na to, czy tworzą nowoczesną łazienkę, czy wykańczają elewację budynku.

Nasz rozwój to nie tylko zadowoleni klienci, ale także współpraca z kluczowymi graczami na rynku. Do 2015 roku Patron-Bis jest głównym dystrybutorem płyt mineralno-akrylowych Hi-Macs w Polsce, których producentem jest LG Hausys. Jesteśmy również oficjalnym dystrybutorem takich producentów jak Homapal i FunderMax. Jednocześnie nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że nie tylko oferujemy doskonale produkty, ale także służymy naszym klientom fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji projektu.

Co znajdziesz w naszym sklepie?

Podstawą naszego asortymentu są laminaty HPL, których różnorodność zastosowań wciąż nas fascynuje. Granicą możliwości wykorzystania laminatów HPL jest już w zasadzie tylko wyobraźnia projektanta. Mogą one służyć do aranżacji dowolnego pomieszczenia, zarówno prywatnego, publicznego, jak i komercyjnego (blat kompaktowe HPL, odporne na temperaturę i zanieczyszczenia), a także jako trwałe wykończenie elewacji (np. Fundermax Exterior). Laminaty HPL, powstające ze sprasowanego i nasączonego żywicami papieru są niezwykle trwałe, łatwe w obróbce i niezmiennie przez nas polecane, zarówno jako powierzchnie typowo robocze (blaty kuchenne czy łazienkowe), jak i dekoracyjne. W tym ostatnim zastosowaniu ciekawym rozwiązaniem są laminaty magnetyczne, które pozwalają na wieszanie plakatów, planów czy magnesów.

Nowoczesne wykończenia łazienek i kuchni

Innym rozwiązaniem, szczególnie sprawdzającym się w wypadku pomieszczeń wilgotnych, takich jak kuchnia czy łazienka, jest Solid Surface. To połączenie minerałów, akrylu oraz pigmentów, tworzy trwałą, gładką, nieporowatą i wizualnie idealną powierzchnię. Doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie ważne są wysokie standardy czystości i higieny. W tym względzie polecamy płyty mineralno-akrylowe Hi-Macs, które produkuje LG Hausys.

Płyty meblowe i melaminowane

Poza tym w Patron-Bis proponujemy naszym klientom nowoczesne płyty meblowe Fundermax, które świetnie sprawdzają się w zastosowaniach dekoracyjnych i powierzchniach pionowych. Dla osób i firm, które tworzą nowoczesne meble, wartym uwagi materiał będą płyty melaminowane. Można je wykorzystać od frontów kuchni, przez meble do salonu, aż po konstrukcje na targi i wyposażenie punktów komercyjnych, takich jak sklepy, salony i wiele innych. To odporne rozwiązanie, które jednocześnie jest łatwe w czyszczeniu. Mają również właściwości antystatyczne, a w wersji wilgocioodpornej nadają się do pomieszczeń mokrych.