Nowa paleta kolorów Hi-Macs

hi-macs

Pragniemy Państwu przedstawić nową paletę kolorów HIMACS. W 2024 rok wchodzimy z 9 nowymi odcieniami, w tym kolekcją Aurora& Marmo, Gravilla, Intense Ultra i Solid, a także modnym jednolitym kolorem Pink Leia.

Od ponadczasowych wzorów po modne odcienie, materiał Solid Surface HIMACS ma idealny kolor, który uzupełnia lub kontrastuje z każdym schematem. Niezależnie od tego, czy chodzi o ściany i blaty łazienkowe, powierzchnie robocze w kuchni, okładziny szafek i wyspy, czy też projekty hotelarskie, handlowe, biznesowe lub komercyjne, nadaje się każdego zastosowania. Powierzchnie wykonane z HIMAS są niezwykle praktyczne i funkcjonalne, a jednocześnie oferują całą gamę wzorów, aby stworzyć wszystko, od eleganckiego i jednolitego stylu po wyróżniające się projekty.

Zupełnie nowe kolory HIMACS na rok 2024obejmują 4 nowe dekory dla kolekcji Aurora & Marmo, 2 nowe dekory dla niedawno wprowadzonej na rynek Gravilla, nowy dodatek do gamy Intense Ultra i ponowne wprowadzenie faworyta do kolekcji Solid. Dodatkowo zaprezentowano nowy, modny jednolity kolor Pink Leia.

Nowe kolory HIMACS Aurora

Aurora Almond to ciepły i kojący odcień, idealny by uzyskać wyrafinowany efekt we współczesnych i klasycznych przestrzeniach. Beżowe i brązowe żyłkowane detale dodają charakteru do neutralnego tła, tworząc wyrafinowaną estetykę. Idealna powierzchnia na wyspy kuchenne

Aurora Stone Grey to idealna  powierzchnia do minimalistycznych łazienek i pomieszczeń wilgotnych. Jej elegancki wygląd charakteryzuje się stonowanymi, kamiennymi odcieniami szarości z subtelnymi, mętnymi wzorami. Wspaniale komponuje się z matowymi czarnymi akcentami.

Aurora Modern Grey jest elegancka i nowoczesna, a jej współczesna estetyka pozwala uzupełniać różnorodne style projektowania i akcenty chłodnych lub odważnych kolorów. Ten wszechstronny odcień wnosi wyrafinowanie do przestrzeni handlowych, sektora hotelarsko-gastronomicznego, firm i obiektów komercyjnych

Aurora Calacatta Ramo łączy w sobie elegancję i nowoczesność, czerpiąc inspirację z naturalnego piękna marmuru Calacatta i łącząc je z ciepłymi brązowymi żyłkami na gładkiej białej bazie. Dzięki organicznej kolorystyce idealnie nadaje się do zastosowań na dużych powierzchniach, takich jak lady recepcyjne, okładziny wyspowe, powierzchnie robocze oraz ściany i podłogi w łazienkach.

Nowe kolory HIMACS Gravilla

Gravilla Millstone łączy neutralną fakturę kolorów z szarymi odcieniami, aby uzyskać jasny i przestrzenny wygląd, idealny do pomieszczeń pozbawionych naturalnego światła lub do podkreślenia ciemniejszej palety. Szczególnie dobrze sprawdza się w sklepach detalicznych i lokalach biznesowych.

Gravilla Charcoal nadaje głębię i spektakularne wykończenie projektom mieszkaniowym, a także sektorowi hotelarskiemu i spa. Jego wyrafinowany i luksusowy wygląd łączy odcienie węgla drzewnego i czerni. Wygląda oszałamiająco w połączeniu z metalowymi akcentami w kolorze szczotkowanego złota lub polerowanego mosiądzu.

 

Kolekcja HIMACS Solid

Obejmuje nowość- Pink Leia, która nawiązuje do trendu różowych wnętrz, przyciąga wzrok i natychmiast zapada w pamięć dzięki swoim pudrowym odcieniom różu, które uderzają, ale nie przytłaczają. Idealny do łazienek, pomieszczeń wilgotnych i kuchni.

Odcień Evergreen zostaje ponownie wprowadzony do gamy HIMACS Solid w odpowiedzi na ciągłe zapotrzebowanie na ten dekor. Jednolitość koloru jest idealna dla sektora handlu detalicznego, ponieważ jego nieporowata, bezspoinowa powierzchnia zapobiega zapobiega gromadzeniu się brudu i bakterii, zapewniając łatwość czyszczenia i konserwacji przez długi czas.

Kolekcja HIMACS Intense Ultra

ma teraz także nowy kolor - S925 Intense Grey - chłodny i uspakajający, idealny do tworzenia ostrych krzywizn dzięki doskonałym właściwościom termoformowania. Zachowuje również spójność kolorów w trakcie i po obróbce dzięki technologii Intense Ultra, idealnej do projektów komercyjnych.