Patron - Bis Sp. z o. o. jest czołowym dystrybutorem laminatów HPL, płyt HPL, płyty meblowej, parapetów oraz blatów roboczych na polskim rynku. W naszej ofercie znajdują się produkty wysokiej klasy mające zostosowanie w stolarstwie jak i budownictwie. 

 

Na historię firmy składa się niemal 20 lat doświadczenia zdobytego na polskim rynku. Pierwsi klienci mogli ciszyć się z naszych usług w 1997 roku. Początkowo na działalność firmy składała się dystrubucja nie tylko wysokociśnieniowych laminatów HPL, ale także lakierów austriackiego producenta. W 2005 roku firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów rozpoczęła dystrybucję płyty meblowej i produktów gotowych, takich jak blaty robocze, panele z laminatu HPL oraz parapety. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na płyty HPL, towar ten od 2013 roku również znalazł się w naszej ofercie. W 2015 roku Patron-Bis nawiązał współpracę z LG Hausys, producentem widącego materiału Solid Surface Hi-Macs. Firma została tym samym głównym dystrybutorem płyt mineralno-akrylowych w Polsce.

 

Znając wymogi rynku i chcąc sprostać wymaganiom klientów od początku działalności dbaliśmy, aby szeroki wachlarz produktów w niemal pełnej kolekcji znajdował się do Państwa dyspozycji w naszym magazynie. Dzięki temu do dziś możemy realizować zamówienia, które docierają do klienta z każdego zakątka Polski za pośrednictwem sprawdzonej firmy kurierskiej w ciągu 24 godzin. 

 

Wieloletnie doświadczenie w branży i fachowa obsługa umożliwia nam nie tylko dostawę towaru, ale także doradztwo na najwyższym poziomie i omówienie każdego projektu przygotowanego do realizacji. 

 

 

Napisz do nas

imię i nazwisko* adres e-mail* telefon*
treść wiadomości*
* - pola obowiązkowe
  • partenr1.jpg
  • partner3.jpg
  • partner4.jpg
  • partner5.jpg
  • pobrane.png