aktualności
Nowe wzory umywalek i zlewów Hi-Macs®

LG Hausys wprowadza 18 nowych wzorów umywalek i zlewów Hi-Macs.

Hi-Macs ma ponadprzeciętne właściwości higieniczne. Dzięki nieporowatej powierzchni materiał nie absorbuje wilgoci. Będąc wodoodpornym, skutecznie odpycha brud i plamy przez co jest łatwy do czyszczenia i utrzymania. 

Wszystkie produkty Hi-Macs są objęte najdłuższą na rynku, 15 letnią gwarancją producenta. 

Nowe zlewy znajdziesz TUTAJ.

Nowe wzory umywalek i zlewów Hi-Macs®
Utrudnienia w trakcie ŚDM

W dniach 26-31 lipca 2016 w Krakowie odbędą się Światowe Dni Młodzieży. W związku z przewidywanymi utrudnieniami w ruchu, pragniemy poinformować o możliwych opóźnieniach lub braku możliwości realizacji zamówień w tym okresie. 

W dniach 28-29.07.2016 firma będzie nieczynna.

Liczymy na Państwa zrozumienie i prosimy o odpowiednie zaplanowanie potrzeb na nasze produkty przy uwzględnieniu możliwych trudności. 

 

W razie pytań, prosimy o kontakt z biurem handlowym.

 

Utrudnienia w trakcie ŚDM
Nowe kolory Hi-Macs

HI-MACS® prezentuje nowe kolory na rok 2016 - kolekcję LUCIA. Po niezwykle udanym Tygodniu Designu w Mediolanie, LG Hausys z pomocą duńskiego projektanta Marcela Wandersa wprowadza do kolekcji trzy nowe kolory: Ice Queen, Shadow Queen oraz Star Queen. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: LUCIA.

Nowe kolory Hi-Macs
Przerwa świąteczno - inwentaryzacyjna 2016

W dniach 24.12.2015 - 3.01.2016 firma będzie nieczynna ze względu na przerwę świąteczno-inwentaryzacyjną. 

Życzymy zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2016 Roku!

Przerwa świąteczno - inwentaryzacyjna 2016
Nowości z FUNDERMAX

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi dekorami w kolekcji FUNDERMAX. 

Kolekcja została uzupełniona o modne kolory w strukturach matowych, drewna szczotkowanego oraz standardowej skórki pomarańczy. Od klasycznego dębu do nietypowej buczyny. 

KLIKNIJ NA NUMER I ZOBACZ NOWY DEKOR:

0045, 0047, 0048, 0049, 0811, 0812, 0813, 0814

 

Nowości z FUNDERMAX
Nowość - płyty mineralno-akrylowe Hi-Macs

Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów, wzbogaciliśmy naszą ofertę o płyty mineralno-akrylowe firmy LG Hausys. Produkt o nazwie Hi-Macs to zaawansowany technologicznie materiał, który dzięki swoim właściowościom i znakomitej jakości, cieszy się dużą popularnością na świecie. Od lipca nasza firma została oficjalnym partnerem LG Hausys i głównym dystrybutorem Hi-Macs w naszym kraju. Płyty Solid Surface Nowej Generacji dostępne w Patron-Bis. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją dekorów.

Nowość - płyty mineralno-akrylowe Hi-Macs
Nowa siedziba firmy

Teraz nasza firma jest jeszcze bliżej. Od 30.06.2014 roku firma Patron-Bis Sp. z o.o. przeniosła się do nowej siedziby w Krakowie. Nowy lokal pozwoli na dalszy rozwój oraz na sprawniejszą obsługę klienta. Zapraszamy pod nasz nowy adres: Kraków, ul. Biskupińska 23  

Nowa siedziba firmy
Nowość - płyty kompaktowe MAX COMPACT

W celu spełnienia Państwa wymagań wprowadziliśmy do naszej oferty nowy produkt - płyty kompaktowe (HPL) firmy Fundermax. Dzięki swojej odporności i prostocie obróbki są produktem, który wprowadza nowe standardy w produkcji mebli. Płyty MAX Compact znajdują zastosowanie zarówno jako blaty, okładziny ścienne, jak również jako materiał używany w konstrukcji węzłów sanitarnych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją dekorów i zaletami płyt kompaktowych

 

 

Nowość - płyty kompaktowe MAX COMPACT
Nagroda MATERIALICA

Nowość Homapal'a zaprezentowana w bieżącym roku - wypolerowane aluminium Spiegielglanz Goldton Lava -  po raz kolejny została doceniona. Eksperci z międzynarodowych specjalistycznych targów MATERIALICA uhonorowali laminat HPL niemieckiego producenta nagrodą Materialica Design & Technology Gold Award 2013 w kategorii Powierzchnia i Technologia. Imitujący płynne złoto dekor można znaleźć w naszej ofercie - 471/636.

Nagroda MATERIALICA
Nowa strona firmy

Dziś wystartowała nowa strona firmy. Odświeżony serwis został zaprojektowany tak, aby ułatwić Państwu przeglądanie treści w nim zawartych. Mamy nadzieję, iż nowa odsłona przypadnie Państwu do gustu i zachęci do dalszej współpracy. 

Nowa strona firmy

Napisz do nas

imię i nazwisko* adres e-mail* telefon*
treść wiadomości*
* - pola obowiązkowe
  • partenr1.jpg
  • partner3.jpg
  • partner4.jpg
  • partner5.jpg
  • pobrane.png